Web Siteleri için En iyi SEO Uygulamaları

Web sayfalarının Google sıralamasını doğrudan etkileyen SEO konusuna özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu noktada SEO uygulamaları konusu devreye girmektedir. Sayfanız için değerlendirebileceğiniz uygulamalar şu şekildedir:

SEOdemy Uygulaması

Bu uygulama sayesinde web sitesi için önemli olan SEO haberleri, analizleri, reklam optimizasyonu, yeni nesil internet eğitimleri gibi konularda yapılan analizlerden anında haberdar olabilirsiniz. Sektörü yakından takip etmek için SEOdemy uygulamasını mobil cihazlarınıza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google My Business Uygulaması

Google’da işletme sayfasına sahip olanlar için Google My Business uygulaması önerilmektedir. SEO çalışmaları konusunda önemli olan bu uygulama sayesinde anlık olarak iletişim bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonlarınıza indirmeniz durumunda iletişime daha rahat bir şekilde geçebilirsiniz.

iSEO Audit Tool Uygulaması

Web sitesi konusunda SEO istatistiklerini görmeyi herkes talep etmektedir. Özellikle SEO çalışmaları konusunda gelişiminizi takip etmeniz oldukça önemlidir. Bu noktada devreye giren iSEO Audit Tool uygulaması birçok artı sunmaktadır. Tüm istatistikleri anında görmenizi sağlayan uygulama sayesinde çalışmalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Keyword Tool – SEO Research & Website Content Planner Uygulaması

Diğer uygulamalardan giriş ve aktivasyon gerektirmemesi ile ayrılan Keyword Tool – SEO Research & Website Content Planner uygulamasını indirerek anahtar kelimelerle ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz. SEO uygulamaları konusunda olmazsa olmaz unsurlardan olan anahtar kelime önerisi, yoğunluğu gibi bilgileri de edinmeniz mümkündür.

Website SEO Checks Uygulaması

Günümüzde tercihleri doğrudan etkileyen ve web sitesi kalitesini belirleyen SEO konusunda istatistikleri görebileceğiniz Website SEO Checks uygulaması önemli artılar sağlamaktadır. Bu sayede sizden SEO konusunda ayrıntılı bilgi isteye müşterilerinize bu istatistikleri sunabilirsiniz. Sıklıkla güncellenen veriler sayesinde anlık olarak istatistikleri takip edebilirsiniz.

SEO çalışmaları konusunda sizlere önemli kolaylıklar sağlayacak bu uygulamalardan dilediğinizi mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bu uygulamalar haricinde Webtures Platinium, SEO BackLinks, SEO Page Ranker gibi uygulamaları da değerlendirebilirsiniz. SEO uygulamaları ile ilgili merak edilen istatistik, anahtar kelime, kelime sayısı, tıklanmaya katkısı gibi bilgileri anlık olarak görebilirsiniz. Bu durum da SEO konusunda hata yapma ihtimalinizi ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

Reply