SEO Uyumlu En Hızlı Temalar | Web Sitesi

Özellikle WordPress tabanlı web sitelerinin çok daha hızlı açılması hem seo açısından hem de genel olarak kullanıcı memnuniyeti açısından önemli olmaktadır. Hızlı açılan web siteleri çok daha kullanıcı taleplerine karşı optimize bir şekilde çalışırlar ve kullanıcılar tarafından tekrar tekrar ziyaret edilirler. Bu nedenle web sitenizin çok daha hızlı açılmasını sağlayacak en etkili yöntemlerden birisi de sitenizin hızlı açılması için özel olarak geliştirilmiş aynı zamanda seo uyumlu temalar da diyebileceğimiz temalardır.

En hızlı temalar genellikle başarılı bir kodlama sahip, kodlama hatası olmayan, daha sade bir şekilde kodlanmış temalar olma özelliğindedir. Bu aşamada inceleyebileceğiniz WP temaları arasında sizin için en hızlı tema seçeneklerini yazımızda derledik.

SteadyIncome WordPress Teması

Bu tema daha çok blog alt yapısı kullananların beklentilerini karşılayacak, WP alt yapısı kullananlar için en hızlı tema diyebiliriz. Sayfa açılış hızı hem mobil, hem de masaüstünde pek çok temaya kıyasla oldukça başarılı ve hızlı diyebiliriz.

en hızlı temalar

Best WordPress Teması

Best teması hem seo uyumlu temalar hem de en hızlı temalar arasında bulabileceğiniz en kullanışlı temalardan birisidir. Görsel olarak da oldukça şık olan bu temanın açılış süresi ve genel olarak tepkime süresi oldukça başarılı.

Bu tema genel amaçlı yada blog amaçlı olarak da tercih edilebilir yapıdadır. Sahip olduğu hafif ve huzur veren renkler ile gözleri yormaz. Temanın özellikle de masaüstü versiyonunun oldukça başarılı bir tasarımı yansıttığını söylemeliyiz.

en hızlı tema

Schema WordPress Teması

En hızlı temalar arasında değerlendirebileceğimiz bir diğer temamız da Schema temasıdır. Bu temada daha çok içerik ön plana çıkartılmaktadır. Özellikle de sosyal medya-haber tarzı bir içeriğe sahipseniz, içeriği doğrudan kullanıcıya sunmak için tercih edebileceğiniz en sağlam, kullanışlı ve en hızlı tema olma özelliğindedir.

seo uyumlu temalar

Cool WordPress Teması

Oldukça başarılı bir tasarıma sahip bir tema olan Cool teması özellikle de seo uyumlu temalar kategorisinde tercih edebileceğiniz en şık temalardan birisidir. Bu tema aynı zamanda diğer en hızlı temalar arasında da oldukça iyi bir seçenektir.

seo

Reply